LO nr 43, Warszawa, Gładka 16
Szkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące nr 43 im. Andrzeja Struga, Warszawa, ul. Gładka 16
MENU
5
10. Kurs 1955-1966. Rocznik 1948

Szkoła Podstawowa: 1955-1962
Liceum Ogólnokształcące: 1962-1966
Matura: 1966

Uwagi:

Drugi kurs, który w całości (od klasy 1 do 11) odbył się przy ul. Gładkiej.
Egzamin dojrzałości zdawany w roku obchodów 1000-lecia Państwa Polskiego.
Ostatnia matura za dyrekcji założyciela 43 Szkoły - prof. Donata Machowskiego

Wychowawcy:

Klasa A: Teresa Rajchel (SP), Elwira Chrabąszcz (LO)
Klasa B: Maria Paradowska (SP), Barbara Błasikiewicz (SP), Jadwiga Trzcińska (LO)
Klasa C: Władysław Szulecki (SP), Janina Niemczynowicz (LO).

Uczniowie:

BARANOWSKA Alicja 'Alina' (LO-B)
BARCICKI Henryk 'Bosman' (LO-A)
BEDNARZ Wiesława (LO-C)
BIAŁECKI Andrzej (SP-B,A)
BLACHARSKI Piotr (SP-A i LO-A)
BŁASZCZYK Hanna (LO-B)
BRUSZEWSKA, patrz: PIASECKA
BRYLIŃSKI, patrz: SAS
CEGŁOWSKA Barbara (LO-C)
CHACHAJ Janusz (LO-B)
CHYLIŃSKI Ryszard (LO-A)
CISZEK-MYŚLIŃSKA Michalina 'Misia' (SP-B, A i LO-B): inż. mechaniki precyzyjnej
CUPRIAK Irena (LO-C)
CYMERMAN Elżbieta 'Dziunia' (SP-B)
CZECHOWSKA (SP-B )
DĘBSKA Elżbieta (SP-B i LO-C)
DOMAŃSKI Jerzy (LO-B,A): matematyk, informatyk, † zm. (zawał)
DYMUS, patrz: LENART
FIRLEJ M. (SP-B)
FRĄCZEK (SP-B)
GĄSIOREK Ewa (LO-B)
GOŹDZIKOWSKI Wojciech (LO-A)
GÓRAJEK Hanna (LO-C): ofic. Służby Celnej
GÓRZYŃSKI Waldemar (LO-B, A), † zm. (rak)
HICKI (LO-B)
HICKI Marian (LO-B)
HUSZCZANOWSKA Małgorzata (LO-A)
IMIEŁOWSKA Maria (LO-B)
JAGIEŁŁO (SP-B)
JANCZAK Andrzej R. 'Janio' (SP-B, A i LO-B)
JANICKA Anna (LO-B)
JANKOWSKA Krystyna (SP-B i LO-A)
JANKOWSKA Zofia (SP-B i LO-A)
JANKOWSKI Andrzej (SP-A, LO-B)
JANKOWSKI Bogusław 'Bobas' (LO-B)
JANUSZKIEWICZ Andrzej (SP-B i LO-A)
JASKÓLSKA Maria (SP-B)
JASKUŁA Marian (SP-A)
JAZŁOWIECKI Bogdan (SP-B)
JEŚMAN Danuta (LO-A)
JOKISZ Krzysztof (LO-B): inż. mechaniki precyzyjnej
JURGA Wiesław (LO-C): lek. Weterynarii
KALBARCZYK (SP-B)
KALENKIEWICZ Ignacy (SP-B i LO-C)
KAMIŃSKA Teresa (LO-B)
KAPUSTA Edward (SP-B)
KLIMONTOWICZ (SP-B)
KOBRYŃSKI Andrzej (LO-B): † zm. (tragicznie)
KOŁSUT Rajmund (LO-C)
KOMENDARCZYK Elżbieta (SP-B)
KONOFALSKA (SP-B)
KOPEĆ Józef (SP-B)
KOPTAS-KRAWCZYK Elżbieta (LO-C)
KORYCKI Jerzy (LO-A)
KOSIAREK Ewa (LO-C)
KOSIK Iwona (LO-B)
KOSTERKO Hanna (LO-B)
KOWALSKI Andrzej (SP-B i LO-A)
KOZŁOWSKI Tadeusz (LO-B, A): muzyk, dyr. artyst. Teatru Wielkiego w Łodzi
KRAWCZYK, patrz: KOPTAS
KRÓLIKOWSKA-WINTER Barbara (LO-?)
KRUK (SP-B)
KRUSZEWSKA, patrz: RUTKOWSKA
KRZYWIEC (SP-B)
KRZYŻANOWSKA-MAREK Elżbieta 'Lusia' (LO-B)
KULCZYCKI Jan (LO-C): aktor
KURAN-PUSZKARSKA Aurelia (LO-A)
KWIATKOWSKI (SP-B)
LANGNER, patrz: SEREGIET
LANGNER Andrzej (LO-C): architekt
LATOSZEK Magdalena (LO-C): lekarz
LENART-DYMUS Grażyna (LO-?)
LEWANDOWSKA Teresa (LO-B): † zm
LINOWSKA-ZADWORNA Jolanta (SP-A i LO-A)
LIPOWSKA-ŻUCHOWSKA Irena (LO-?)
MACISZEWSKA Zofia (LO-B)
MAŁECKI Zbigniew 'Synek' (SP-B, LO-B): † zm.
MARCINIAK Elżbieta (LO-A)
MARCINKOWSKA (LO-A)
MAREK, patrz: KRZYŻANOWSKA
MAUER Włodzimierz (LO-B)
MICHALAK (SP-B)
MICHALSKI (SP-B)
MIERZEJEWSKA Kazimiera (LO-A)
MINNICKI, patrz: PIECYK
MIODUSZEWSKI (SP-B)
MYŚLIŃSKA, patrz: CISZEK
NASIŁOWSKA Ewa (LO-B)
NATORFF, patrz: STANKIEWICZ
NEJMAN Joanna (LO-C)
ODOLSKA Maria (LO-A)
OPARA, patrz: SOKALSKA
OPARA Ryszard (LO-A)
OWCZAREK Jan (SP-C i LO-C)
OZIMEK Grzegorz (LO-C): mgr rusycysta
PAĆKO Wojciech (SP-B, A i LO-B)
PAŃKOWSKA (SP-B)
PARADOWSKA (SP-B)
PAWŁOWSKI Janusz 'Niusiek' (LO-B)
PIASECKA Blanka (LO-A)
PIASECKA-BRUSZEWSKA Ewa (LO-C): psycholog, siostra śp. Krystyny
PIĄTEK-REJCH Ewa (SP-A i LO-B)
PIECYK-MINNICKI Stanisław (LO-A)
PIERZCHAŁA Elżbieta (LO-B)
PIERZCHAŁA Sławomir (LO-A)
PIETRZAK Mieczysław (LO-B)
PIRSZEL II (SP-A)
PODEDWORNY Ryszard (LO-C)
POTOCKI Krzysztof (SP-A i LO-A)
PUSZKARSKA, patrz: KURAN
PYZEL Tadeusz (SP-C i LO-B)
RADUCHA Wiesława (LO-A)
REJCH, patrz: PIˇTEK
ROŻEK Ryszard (LO-A)
RÓŻYCKI Bogdan 'Boguś' (LO-B)
RUTKOWSKA-KRUSZEWSKA Danuta 'Rutkosia' (LO-B): technik Handlu Zagranicznego
RUTKOWSKI Andrzej (LO-B)
RUTKOWSKI Krzysztof (LO-B)
SAS-BRYLIŃSKI Tomasz (SP-A)
SAWICKA Grażyna (LO-?)
SEREGIET-LANGNER Mirosława (LO-C): mgr rusycystyki
SKIBA Danuta (LO-B)
SKOCZKOWSKA (SP-B)
SKRZYPCZAK Andrzej (SP-C i LO-B): mgr inż. mech. precyz.
SŁUPIŃSKA Alicja (LO-A)
SOKALSKA-OPARA Elżbieta (LO-A)
SOSNOWSKI Kazimierz (LO-A)
STAJKOWSKI Mirosław (SP-B)
STANKIEWICZ-NATORFF Bożenna (LO-C)
STEĆ (SP-B)
STELMASZCZYK (LO-B)
STRAUSS Jolanta (LO-A)
STRZAŁKOWSKI Jerzy (SP-A)
SZABLEWSKI Marek (LO-A), † zm. (wylew)
SZCZEPANIK Wojciech (LO-C)
SZCZEPAŃCZYK Ewa (SP-B, LO-B)
SZCZERBIŃSKA Jadwiga (LO-A)
SZMIGRODZKA Ewa (LO-B)
SZPINDLER Jerzy 'Szpilar' (SP-A i LO-B)
SZYMAŃSKA Wanda (LO-A)
ŚLUSARCZYK Grażyna (LO-B)
TEODORCZYK Halina (LO-A)
TEODOREK (SP-B)
TROICKA Krystyna (LO-B)
TRYCH Waldemar 'Trynio' (LO-A), † zm. (wypadek drogowy)
TUREK Tomasz (SP-B)
URBAN (SP-B)
WAŁCERZ Andrzej 'Wałcuń' (LO-A)
WIECZORKIEWICZ (SP-B)
WILKOŃSKA Grażyna (SP-B, A i LO-B)
WINTER, patrz: KRÓLIKOWSKA
WIŚNIEWSKA Maria (SP-A)
WIŚNIEWSKA Maryla (LO-A)
WITCZAK (SP-B)
WITKOWSKA I (SP-B i LO-C)
WITKOWSKA II (SP-B i LO-C)
WITKOWSKI Bogdan (SP-B, A)
WITKOWSKI Zbigniew (LO-A)
WŁODARCZYK Bożena (LO-B)
WOJCIECHOWSKA Teresa (SP-B)
WOJTAŚ Teresa (SP-B i LO-B)
WOŁOŚ Grażyna (LO-B)
WROCŁAWSKA Ewa (LO-B)
WRZOSEK Krzysztof (LO-B)
WSZELAKI Wojciech (LO-B)
ZADWORNA, patrz: LINOWSKA
ZASZCZYŃSKI Zbigniew (LO-A)
ZELMAN Witold (SP-B)
ZIELIŃSKA Ewa (LO-B)
ZIELIŃSKA Urszula (LO-B)
ZIELIŃSKA Wanda (LO-B)
ŻEŁANIEC Jerzy (SP-B i LO-C): dyrektor MPT
ŻUCHOWSKA, patrz: LIPOWSKA
ŻUKOWSKA Małgorzata (LO-A): † zm.

Design pmn

Warning: Unknown: Your script possibly relies on a session side-effect which existed until PHP 4.2.3. Please be advised that the session extension does not consider global variables as a source of data, unless register_globals is enabled. You can disable this functionality and this warning by setting session.bug_compat_42 or session.bug_compat_warn to off, respectively in Unknown on line 0